категорії: фото

Виставка "Есенція життя" в Арт-галереї "Мануфактура"

теґи: Живопис, відкриття виставки, картини, мистецтво, олія

29 січня Арт-галерея «Мануфактура» спільно з талановитим українським художником Ігорем Мікулою відкривають концептуальну виставку «Есенція життя», піднімаючи завісу питань-відповідей про істинні цінності людського буття.

Філософський проект зображає неповторний світ, людину і природу в її постійному русі й мінливості. Різні відчуття гармонійно поєднуються в картинах митця, передаючи у часі та просторі момент єднання. Це злиття земного і небесного, гріховного й невинного, чоловічого і жіночого – синтез багатогранності світобуття у всіх неоднозначних проявах.

 Художник намагається показати свої ідеї новими способами, не торкаючись абстракції та інших відомих прийомів  модерних та постмодерних напрямків. Усі роботи виконані у яскравих приємних кольорах, а цікаві та неоднозначні сюжети слугуватимуть гарним приводом для міркувань. Такі картини стануть неперевершеною частиною домашнього інтер`єру, який даруватиме справжнє естетичне задоволення!

Про автораЛьвівський художник Ігор Мікула підкорив глядача не тільки в Україніале й у Європі. Автор є членом Національної Спілки художників України, а також брав участь у більш ніж 20-тиміжнародних виставках і національних пленерах. Західний художник працює в області станкового, монументального живопису, сакрального мистецтва та графіки. Його картини знаходяться у приватних колекціях в Україні, Польщі, Великобританії, США та Швейцарії..

Вхід вільний! Початок о 18.00

Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2

Виставка триматиме до 27 березня!

 


2010 польові дослідження укр. малярства 61-91.5
12прага центр72-60jpg - копия - копия
наївності вічний двигун 86-63см по 2012р
співіснування світів 80-80см п о 2014р
золото землі 2011 92-61 копи