категорії: фото афіша події

Відкритя виставки "Єсенція життя" в Арт-галереї "Мануфактура"

теґи: арт, відкриття виставки, галерея, Живопис, картини, мистецтво, олія, ігор мікула
Початок: 29.01.2016 18:00
Закінчення: 27.03.2016 21:00
Місце: арт-галерея "Мануфактура", відкриття виставки, галерея, події у києві
Адреса: Аутлет-містечко "Мануфактура", Київська обл., с. Ходосіївка, Обуховське шосе, 2
Предмет події: відкриття виставки, Живопис, картини, мистецтво, олія Кількість відвідувачів: 0

Арт-галерея «Мануфактура» спільно з талановитим українським художником Ігорем Мікулою відкривають концептуальну виставку «Есенція життя», піднімаючи завісу питань-відповідей про істинні цінності людського буття.

Філософський проект зображає неповторний світ, людину і природу в її постійному русі й мінливості. Різні відчуття гармонійно поєднуються в картинах митця, передаючи у часі та просторі момент єднання. Це злиття земного і небесного, гріховного й невинного, чоловічого і жіночого – синтез багатогранності світобуття у всіх неоднозначних проявах.

 Художник намагається показати свої ідеї новими способами, не торкаючись абстракції та інших відомих прийомів  модерних та постмодерних напрямків. Усі роботи виконані у яскравих приємних кольорах, а цікаві та неоднозначні сюжети слугуватимуть гарним приводом для міркувань. Такі картини стануть неперевершеною частиною домашнього інтер`єру, який даруватиме справжнє естетичне задоволення!

Про автора: Львівський художник Ігор Мікула підкорив глядача не тільки в Україні, але й у Європі. Автор є членом Національної Спілки художників України, а також брав участь у більш ніж 20-ти міжнародних виставках і національних пленерах. Західний художник працює в області станкового, монументального живопису, сакрального мистецтва та графіки. Його картини знаходяться у приватних колекціях в Україні, Польщі, Великобританії, США та Швейцарії.


 

 
Я був там